از جریان سودآوری انار عقب نمانید

در یکسال گذشته (منتهی به ۱۰ آبان ۱۴۰۲) شاخص کل معادل ۵۳٪ رشد داشته این درحالی است که صندوق سهامی انار با مدیریت اصولی پرتفو توانسته ۶۵٪ بازدهی برای سرمایه‌گذاران خود ایجاد کند و در تمامی بازه‌های زمانی بازدهی بالاتری نسبت به شاخص کل برای سرمایه‌گذاران خود بسازد.

 

سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند با حداقل ۵۰۰ هزار تومان واحدهای صندوق انار را از طریق پنل آنلاین تمامی کارگزاری‌ها خرید کنند.

با ثبت اطلاعات خود در فرم زیر، رایگان مشاوره بگیرید.

 

با صندوق سهامی انار بیشتر آشنا شوید

صندوق سهامی انار فعالیت خود را از آذر ۱۴۰۰ تحت مدیریت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج آغاز کرد. نماد انار، گزینه‌ی مناسبی برای سرمایه‌گذارانی است که تجربه و دانش کافی برای خرید و فروش‌های شخصی در بورس را ندارند. رویکرد آینده‌نگر به سرمایه‌گذاری رمز موفقیت این صندوق در کسب بازدهی بالاتر نسبت به سایر صندوق‌ها است. صندوق انار در یکسال گذشته (منتهی به ۱۰ آبان ۱۴۰۲) موفق کسب بازدهی ۶۵٪ برای سرمایه‌گذاران خود شده است که در حین نقدشوندگی بالا بازدهی بلندمدت پرتفوی سهامداران خود را نیز تامین کرده است. هم‌چنین در طی سه ماه گذشته (منتهی به تاریخ ۳ آبان ۱۴۰۲) شاهد بازدهی ( ۲.۷٪ +) صندوق انار در مقایسه با بازدهی (۳.۸۸٪ ـ) در صندوق‌های رقیب بودیم.

از همین جا واحدهای صندوق انار را خریداری کنید

اگر در هریک از کارگزاری‌های زیر حساب دارید، می‌توانید در همین صفحه واحدهای انار را خریداری کنید.

خرید از پنل آنلاین کارگزاری مفید
کلیک کنید
خرید از پنل آنلاین کارگزاری مفید
کلیک کنید
خرید از پنل آنلاین کارگزاری آگاه
کلیک کنید
خرید از پنل آنلاین کارگزاری فارابی
کلیک کنید
فلزات اساسی
شرکت‌های چند رشته‌ای صنعت
خودرو و ساخت قطعات
محصولات شیمیایی
سیمان، آهک و گچ
سایر صنایع
سایر دارایی‌ها

مزایای صندوق سهامی انار

مدیریت حرفه‌ای پرتفوی و جابه‌جایی به موقع بین سهام و صنایع پر سود بازار دلیل جذب بیش از ۱۷۰۰۰ سرمایه‌گذار حقیقی و رمز موفقیت انار در کسب سود در میان‌مدت و بلندمدت است.

آلفای همواره مثبت
نقدشوندگی آنی
ترکیب بهینه از سهام بنیادی بازار
حفظ و افزایش ارزش سرمایه‌های ریالی
بهره‌مندی از سیستم فعال مدیریت ریسک

همچنان نیاز به مشاوره دارید؟

همکاران ما از ساعت 8:30 صبح تا 12 شب، آماده مشاوره و پاسخگوی سوالات شما هستند.

سوالات متداول

حداقل و حداکثر مبلغ سرمایه‌گذاری

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در انار ۵۰۰ هزار تومان است و سرمایه‌گذاران در خرید واحدهای صندوق سقف نامحدود دارند.

آیا می‌توان در هر زمان از صندوق خارج شد؟

بله، با توجه به وجود رکن بازارگردان در صندوق ، شما می‌توانید واحدهای صندوق انار را در تمامی ساعات معاملاتی به قیمت بازار بفروش برسانید و از نقد شوندگی واحدهای خود اطمینان حاصل کنید.

آیا صندوق انار تقسیم سود دارد؟

خیر صندوق انار تقسیم سود ندارد و سرمایه‌گذاران از طریق افزایش ارزش واحدهای سرمایه‌گذاری خود سود می‌کنند

مدیر صندوق کیست و چه وظیفه‌ای دارد؟

مدیر صندوق، مسئول اجرایی صندوق محسوب می‌شود که متخصص در بازار سرمایه و دارای دانش کافی در امر مدیریت سبدهای سرمایه‌گذاری صندوق است. طبق اساسنامه صندوق، مدیر صندوق موظف است گزارش پیش‌بینی شده و اطلاعات قابل ارائه را تهیه و تنظیم نموده، در اختیار متولی صندوق، حسابرس و سازمان بورس اوراق بهادار قرار دهد. مدیریت صندوق “انار” را ترنج برعهده دارد.

مشاور سرمایه‌گذاری ترنج کیست؟

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۳ مجوز رسمی فعالیت خود را در زمینه مشاوره سرمایه‌گذاری و سبدگردانی از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران اخذ نمود. سازوکار و فرآیندهای این شرکت، به منظور جذب سرمایه‌های پاک از منابع داخلی و بین المللی توسعه یافته است. (در چارچوب قوانین ضد پولشویی و تعیین صلاحیت سرمایه‌گذاران) رویکرد ترنج به موضوع سرمایه‌گذاری بر اساس شناخت عمیق بازارهای بین المللی و بازار سرمایه ایران شکل گرفته است. این رویکرد به‌طور مشخص مبتنی بر به‌کارگیری فرآیندهای ساختار یافته در مدیریت سرمایه‌گذاری، تحلیل بنیادی و انجام تحقیقات دست اول در داخل شرکت، حاکمیت شرکتی، پیاده‌سازی امور انطباق شرکتی، مدیریت ریسک، مدیریت جامع سرمایه انسانی، برنامه‌ریزی بحران و سایر تدابیر در این حوزه است. مجموع این عناصر مزیت نسبی ارزشمندی را برای این شرکت فراهم ساخته که ضامن ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی است. شرکت ترنج مدیریت بزرگ‌ترین و فعال‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری خارجی را در ایران داراست و به عنوان فعال‌ترین شرکت مشاور سرمایه‌گذاری در سال ۹۷ از طرف کانون کارگزاران انتخاب شده است.

دریافت مشاوره رایگان سرمایه گذاری