۱,۱۰۰ درصد بازدهی صندوق سرو

صندوق سهامی سرو از تیر ماه ۱۳۹۸ تا کنون، ۱,۱۰۰ بازدهی به سرمایه‌گذاران خود داده است. هم‌چنین این صندوق طی یکسال گذشته (منتهی به ۶ آبان ۱۴۰۲) موفق به کسب آلفا به میزان ۱۹٪ گردیده است.

گزارش ۶ ماهه عملکرد صندوق سهامی سرو منتهی به ۲۰ شهریور ۱۴۰۲
فایل گزارش را دانلود کنید

صندوق سهامی سرو، از تیرماه ۱۳۹۸ فعالیت خود را زیر نظر سازمان بورس ‌و اوراق بهادار آغاز کرده است. این صندوق در یک بازه زمانی بیش از چهار سال توانست از همه بازارهای مالی جلو زده و با بیش از ۱,۱۰۰٪ سود، بالاترین بازدهی را میان تمامی گزینه‌های سرمایه‌گذاری کسب کند. هم‌چنین این صندوق در طول یک سال گذشته در مقایسه با خاستگاه‌های مختلف سرمایه‌گذاری از جمله صندوق با دارایی بالاتر از ۴۰۰ میلیارد و هم‌چنین صندوق‌های شاخصی نتیجه قابل ملاحظه‌ای را کسب کرده که این موضوع را می‌توان حاصل چینش صحیح پرتفوی و بهره‌گیری از دانش و تجربه مدیران صندوق سرو دانست. نکته حائز اهمیت درباره صندوق سهامی سرو این است که این صندوق با مدیریت ریسک فعال پرتفوی، از زمان ریزش تاریخی بورس در سال ۱۳۹۹ (۱۹ مرداد) تا هم اکنون ۸۲ درصد بازدهی را برای صندوق و سرمایه‌گذاران آن به ارمغان آورده و این در حالی است که بازدهی شاخص در همین بازه زمانی منفی ۲ درصد بوده است. هم‌چنین بازدهی صندوق سرو در بازه یک سال گذشته (منتهی به ۱۱ شهریور ۱۴۰۲) در مقایسه با بازار دلار کماکان بیشتر بوده و پیوستگی در بازدهی این صندوق به چشم می‌خورد.

۱۴,۹۰۰ میلیارد ریال ارزش کل دارایی
۱۶,۳۴۱ تعداد سرمایه‌گذار فعلی
۱۳۹۸/۰۳/۱۸ تاریخ تاسیس
۷۰٪ بازدهی یکساله

سرمایه خود را از همین لحظه ۱۲ برابر کنید.

شما می‌توانید برای خرید واحدهای سرو، در صورت داشتن کد معاملاتی به یکی از کارگزاری زیر مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید.

خرید از پنل آنلاین کارگزاری مفید
کلیک کنید
خرید از پنل آنلاین کارگزاری مفید
کلیک کنید
خرید از پنل آنلاین کارگزاری آگاه
کلیک کنید
خرید از پنل آنلاین گارگزاری فارابی
کلیک کنید

چگونه سرو بخریم؟

اگر کد بورسی ندارید، اقدامات زیر را انجام دهید:

۱ ثبت نام در سامانه سجام

در صورت نداشتن کد معاملاتی و پس از ثبت‌نام در سجام به یکی از کارگزاری‌ها جهت دریافت کد بورسی مراجعه نمایید.

۲ جستجوی نماد سرو

در سامانه معاملات آنلاین کارگزاری خود در قسمت جستجو صندوق سرمایه‌گذاری سرو سودمند مدبران را انتخاب نمایید.

۳ خرید واحدهای صندوق

با توجه به قیمت تابلوی معاملاتی و بر اساس عرضه و تقاضا خرید خود را انجام دهید. (کاملا شبیه به خرید سایر سهام)

ویژگی‌های صندوق سرو

صندوق سرمایه‌گذاری “سرو” به عنوان اولین محصول مشاوره سرمایه‌گذاری ترنج از نوع سهامی و قابل معامله در بورس با نماد “سرو” است که به عنوان یکی از صندوق‌های شاخص بازار سرمایه ایران همواره مورد توجه سرمایه‌گذاران بوده است.

بازدهی بالا در بلندمدت
مدیریت ریسک اصولی
ترکیب بهینه پرتفوی
نقدشوندگی بالا
بازارگردانی حرفه‌ای
دارای قرارداد اختیار

سرو در مقایسه با بازارهای موازی - از ابتدای فعالیت - منتهی به مرداد ۱۴۰۲

صندوق سرو در مقایسه با بازار طلا و دلار و حتی شاخص کل بورس در بلندمدت بسیار بهتر عمل کرده است.

چگونه از سرمایه‌گذاری مطمئن باشم؟

صندوق سرو تحت مدیریت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج است و از تیرماه ۱۳۹۸ فعالیت خود را زیر نظر سازمان بورس ‌و اوراق بهادار آغاز کرده است. تمامی امور سرمایه‌گذار این صندوق تحت نظارت مستقیم این سازمان است. صندوق سرو خود را متعهد می‌داند به منظور حفظ اصل و فرع سرمایه سرمایه‌گذاران محترم، تنها اوراقی را خریداری کند که مجوز انتشار آن‌ها از سوی دولت، بانک مرکزی یا سازمان بورس و اوراق بهادار باشد، سود آن‌ها مشخص شده و پرداخت اصل سرمایه‌گذاری و سود آن‌ها تضمین شده باشد.

همچنان نیاز به مشاوره دارید؟

همکاران ما از ساعت 8:30 صبح تا 12 شب، آماده مشاوره و پاسخگوی سوالات شما هستند.

سوالات متداول

درباره شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ترنج (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۳ مجوز رسمی فعالیت خود را در زمینه مشاوره سرمایه‌گذاری و سبدگردانی از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران اخذ نمود. سازوکار و فرآیندهای این شرکت، به منظور جذب سرمایه‌های پاک از منابع داخلی و بین المللی توسعه یافته است. (در چارچوب قوانین ضد پولشویی و تعیین صلاحیت سرمایه‌گذاران) رویکرد ترنج به موضوع سرمایه‌گذاری بر اساس شناخت عمیق بازارهای بین المللی و بازار سرمایه ایران شکل گرفته است. این رویکرد به‌طور مشخص مبتنی بر به‌کارگیری فرآیندهای ساختار یافته در مدیریت سرمایه‌گذاری، تحلیل بنیادی و انجام تحقیقات دست اول در داخل شرکت، حاکمیت شرکتی، پیاده‌سازی امور انطباق شرکتی، مدیریت ریسک، مدیریت جامع سرمایه انسانی، برنامه‌ریزی بحران و سایر تدابیر در این حوزه است. مجموع این عناصر مزیت نسبی ارزشمندی را برای این شرکت فراهم ساخته که ضامن ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی است. شرکت ترنج مدیریت بزرگ‌ترین و فعال‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری خارجی را در ایران داراست و به عنوان فعال‌ترین شرکت مشاور سرمایه‌گذاری در سال ۹۷ از طرف کانون کارگزاران انتخاب شده است.

صندوق سرو چیست؟

صندوق سرو یک صندوق سهامی ETF (قابل معامله در بورس) است (روی تابلوی بورس در وب‌سایت tsetmc.com) و شامل سبدی متشکل از سهام مختلف است که توسط تیمی متخصص مدیریت می‌شود.

سوددهی صندوق سرو چگونه است؟

سوددهی صندوق سرو به شرایط بازار، رشد شاخص کل و هم‌چنین عرضه و تقاضای صندوق بستگی دارد. هم‌چنین صندوق سرو تقسیم سود ندارد و سهامداران برای دریافت بازدهی باید اقدام به فروش واحد‌های خود کنند. به طور مثال صندوق سهامی سرو در طول یک سال گذشته ۷۸ درصد بازدهی را کسب کرده است.

فرق صندوق و سهم چیست؟

صندوق سبدی متشکل از چند سهم مختلف است که هم منجر به متنوع سازی و هم کاهش ریسک پورتفوی شما می‌شود.

تعریف ضریب آلفا

ضریب آلفا نشان‌دهنده مازاد بازده یک صندوق نسبت به شاخص بازار (هر شاخصی که به‌عنوان شاخص معیار شناخته می‌شود) است. این ضریب می‌تواند مثبت، صفر یا منفی باشد و هرچه مقدار آن بیشتر شود، نشان‌دهنده عملکرد بهتر صندوق است. بنابراین در بررسی ضریب آلفا به‌دنبال مقادیر مثبت و بالاتر خواهیم بود.

دریافت مشاوره رایگان سرمایه گذاری